• Обновено
Европски Стил Дневна Соба во ЖИВО Позадина Ѕид Декорација Позадина 3D Задебелување на Не-плетени Влажна-доказ Позадина De Papel Parede

Европски Стил Дневна Соба во ЖИВО Позадина Ѕид Декорација Позадина 3D Задебелување на Не-плетени Влажна-доказ

Buyers rating:
-26 % DEN 1553.00
DEN 2098.56

Залиха

Нека едниот крај на хартија пораз преку работ на масата. Некои новини, како што се винил поддржани или лесни, бараат одредена паста. Не постои било лепак или испуштање во прав на задната страна на Позадина, Тоа не е само-лепило позадина. Сива(WP755 B) . : WP755
Материјал : Не-плетени позадина
Империал големина : 32.Истурете течни лепила директно во кофа или ролери послужавник.
Предмет Бр.3 метар Квадратен/ Set /ролна
Боја : Беж(WP755 A) .Бидете сигурни дека ќе имаат точни адхезивна паста за работа.53 m(W)*10m(L)=5. Промешајте и со мешање се држи за да се отстранат сите грутки, но не толку добро што ќе се стави на многу на воздух во микс. Се применуваат на паста. Сина(WP755 C)
Стил : Модерна Едноставен стил
Тежина : 1. Направите ова, дури и ако си оди за да ставете неколку парчиња пред да се откажам од нив; ќе сакате да се добие лепило исклучување на табелата пред да се сушат.Користете паста четка или боја ролери да се применуваат ставете половина од хартија, која останува рамни на масата, да бидат сигурни дека за да се покријат секоја педа.Капакот на делот што треба само да се вметнат во текот на себе, и слајд на сува делот на хартија на масата. Микс позадина паста што доаѓа како прав во посебен кофа пред да го фрлаат во корпата или ролери фах ќе се користи за работа. под ред!
Беж (WP755 А)
Сива (WP755 Б)
Сина (WP755 C)
Инструкции
1. Ве молиме да се подготви лепак или испуштање во прав во пресрет на објавување на позадината.05 Квадратни метри
Производ Големина : 0.Лежеше на лента од позадина - за веќе да се намали големината, моделот страна надолу - на долг, рамен, сува маса (табела нема да остане суво за долго). Клиентите од Бразил би сакал да брод од експрес, ве Молиме да обезбеди ме вашиот CPF или CNPJ Бр.

Основни карактеристики

Димензии:
5.3㎡
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Бренд Име:
jiadou
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Функција:
Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Стил:
Европа
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Тип:
Текстилни Позадини
Број На Модел На:
WP755
Шема:
Yes
Површински Третман:
Врежана

Најдобри понуди