• Обновено
KEJIALAI Луксузни Мажите Хривнија Црна Ресни Прилагодливи Алка Природен Камен Зрнца Злато Боја Галвански Мушка Циркони Топката Најдобар Подарок

KEJIALAI Луксузни Мажите Хривнија Црна Ресни Прилагодливи Алка Природен Камен Зрнца Злато Боја Галвански Мушка

Buyers rating:
-20 % DEN 239.00
DEN 299.04

Залиха

KEJIALAI Луксузни Мажите Хривнија Црна Ресни Прилагодливи Алка Природен Камен Зрнца Злато Боја Галвански Мушка Циркони Топката Најдобар Подарок
Количина : 1pcs (изберете ви се допаѓа)
Материјал : Ресни & Монистра Шарм
100% сосема нов, со Врвен квалитет
Боја : како фотографија Lenght : 6"~8" (прилагодливи)
Сите Монистра се вистински злато позлатен ,Тоа е доказ вода ,Висок квалитет.
Како на барање на купувачот. Ние ќе ги искористиме за безбедност картон за да ги заштити производите од избегне било каква штета во испорака.
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Превозот Термини :
Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по вашата исплата потврди.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака
Испорака Метод : Кина, воздухот пост, Epacket,EMS(Мали цел); DHL(Биг Цел)
Оставете го вашиот повратните информации :
1. Ако добиете и како нашите предмети,позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални,остатокот assuredthat ние го реши проблемот во најдобрите

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Пол:
Унисекс
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
kejialai
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
zy145-1122
Затворач Тип:
Чипка-Up
Метали Тип:
Бакар
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
боја:
како се покаже слика
is_customized:
Yes
Материјал:
Циркони & Црна Ресни
Тип:
Adjuatbale Шарм Хривнија
Должина:
6 ~ 8 (adjustable)
Метали Тип:
Злато Позлатен
Клучни зборови:
Жените Нараквица, Монистра Хривнија
клучен збор:
Кубен Циркони Femini Masculina
клучен збор :
Прилагодливи Ресни Хривнија

Најдобри понуди

10pcs Црвена Боја Триаголник Монистра Ресни Нараквица,Злато Боја на Работ Јасно се Соочуваат Кварц Монистра Нараквица,Црвени
  • Обновено
Оценка на клиентот:

10pcs Црвена Боја Триаголник Монистра Ресни Нараквица,Злато Боја на Работ Јасно се Соочуваат Кварц Монистра Нараквица,Црвени

Задоволството На Клиентите : Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате.Ве молиме да

DEN 707.00 768.00