• Обновено
торта декорирање швајцарската ролни цртан филм насликани црвена боја силикони печат подлога Helveticrolls дизајн силикони мат бесплатен превозот

торта декорирање швајцарската ролни цртан филм насликани црвена боја силикони печат подлога Helveticrolls дизајн

Buyers rating:
DEN 568.80

Залиха

Ако вашата цел се повеќе од $ 5, бесплатен превозот. Не грижете се ако не сте добиле стоката или добиле било каква штета или недостатоци. какао жирафа
. Повеќето земји имаат песна и знак евиденција. Ве молиме контактирајте со нас. Секој од нашите производи има детални големина марка. Бидејќи логистика одлагање, да ни даде помалку од 4 ѕвезда повратни информации не е фер. Кога ќе обезбеди фотографии и докази. Објекти купување ќе биде предаден во 3-7 дена. Ние ќе рефундирање или ре-пратката. Превозот со Пост Регистрирани Воздух Mail. Ако вашата цел е помалку од $ 5, бесплатен превозот.пинк срцето 2.браун и бели зајаци
4. Ве молиме да го прочитате детални информации и слики пред да го купат. Откако ќе го добиете производот, ние се надеваме да го добиете вашиот искрени Повратни информации. Пред купување, прочитајте ги инструкциите внимателно. Не ни даде помалку од 4 ѕвезда повратни информации за оваа причина. Карго одложувања, ве молиме да се разбере. Не земјата на дестинација следење на информации. Вашите повратни информации, добра или лоша, е наша најдобра поддршка.
Продавачот Потсетник ви Благодарам многу за доаѓање до нашата продавница. Да се избегне, бидејќи големина не ги исполнува вашите потреби и барања, и се враќа. Ако треба да биде многу брзо за да се добие стоки, ве молиме изберете DHL / EMS курир таквите канали. (Канада, Австралија, Холандија и Велика Британија во некои области, нема да има знак евиденција. Од денот на испорака, 10 дена може да ја прими стоката.) Дојде време е утврдена од страна на давателите на поштенски оператори, и ние не може да ветување за да се контролира. Ние ќе бидеме врз основа на повратните информации, подобрување на квалитетот на стоки и услуги.

Основни карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,LFGB,CIQ,ФДУ
Број На Модел На:
ZDSM17
Материјал:
Силиконска Гума
Непристојни Слика:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
EZ ПЕЧЕЊЕ
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
храна одделение силиконски
Обликот:
Швајцарскиот се тркалаат мат
Тип:
торта материјали,торта Алатка,силикони печење ма
Погоден за:
Сунѓерот Торта,Торта Декорирање
Предности:
Не-стап,Лесен за употреба,Супер Лесно да се Чисти
Употреба:
Тесто, колачи, пита,Торта дизајн
Функција:
Направи Швајцарскиот се тркалаат,Сунѓерот Торта
Температура:
-40℃--- 240℃
Количина:
1pcs
Пакување:
Блистер

Најдобри понуди