• Обновено
380V 25A Панел 1 Фаза Ротари pemilih Cam Changerover saklar SZW25-64D

380V 25A Панел 1 Фаза Ротари pemilih Cam Changerover saklar SZW25-64D

Buyers rating:
DEN 264.00

Залиха

Име На Производ : Универзална Changeover Прекинувач;Модел Бр. : SZW25-64 D;Адаптери : 380 V;О : 25 A Напојување(AC-13,DC-15) : 4.5 KW;Напон(AC-13,DC-15) : 380 V;Односно : 12 A;Позиции : 3 Позиции(1-0-2) Терминалот Број : 4 Завртка Терминали;Пол Броеви : слободен Фаза;Панел Големина : 64 x 64 x 9mm/2" x 2" x 0.24"(L*W*T) Вкупната Големина : 79 x 64 x 64mm /3.1" x 2.5" x 2.5"(L*W*H);Завртка Дупка Кол : 4mm/0.16";Надворешен Материјал : Пластични Нето Тежина : 131g;Вкупна Тежина : 150g;Пакет Содржина : 1 x Универзални Changeover Switch Карактеристики : 3 позиции контрола и 4 терминали дизајн, плоча и ротари прекинувач поклопец е отстранливи. Ротационен селектор дизајн прекинувачот е лесно да се контролира, плоштадот плоча за лесно монтирање. Комбинација се префрлите главно погодни за електрични жици во прекинувач и глувчето кафез тип асинхрони мотор start-up, наназад, брзо прекинувачи, исто така, може да се направи конверзија на контрола коло.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Универзална Префрлате
Број На Модел На:
SZW25-64D
Материјал:
Пластични
Гаранција:
1
тековната:
25A
Карактеристики:
A
сертификација:
CE,CCC

Најдобри понуди

M18 ултразвучно сензор ,UB800-18GM-E5-V1
  • Обновено
Оценка на клиентот:

M18 ултразвучно сензор ,UB800-18GM-E5-V1

Технички податоциОпшти СпецификацииУреди со покажувач на растојание од 50..800mmВредноста опсег од 70..800mmН�

DEN 7680.00