• Обновено
MY0652 Кристал, Отворајќи Пиштол црна Позлатен Крст Конектор За Белегзија Или Ѓердан

MY0652 Кристал, Отворајќи Пиштол црна Позлатен Крст Конектор За Белегзија Или Ѓердан

Buyers rating:
-5 % DEN 456.00
DEN 479.52

Залиха

ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме падна слободно да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако производите не се исти како опис или скршени во текот на транзит,ние ќе го препрати или враќање на вас.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
S ervice
1. Нормално, тоа ќе потрае 10-25 работни дена од кина пост воздух, и трае 3-10 дена од експрес (EMS, DHL, FEDEX, UPS-от, ИТН. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да ја потврдите вашата пратка метод.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот предмети, ако не сте задоволни со предмети, а вие треба да се плати за враќање превозот цена.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MARUCOL
Материјал:
Кристал
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Крстот
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
MY0652

Најдобри понуди

Пинк Оган Опал 925 Sterling Silver Pendant P184
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Пинк Оган Опал 925 Sterling Silver Pendant P184

100% Сосема нов!!Голема количина!Фабрика цена!Материјал : 925 Sterling Silver Камен : Пинк Оган ОпалПлаќање1 Можеме �

DEN 487.00 954.24