• Обновено
слатки во неговата рака кинески традиционален стил свадба торта topper невестата и младоженецот свадба торта toppers со бесплатен превозот подароци

слатки во неговата рака кинески традиционален стил свадба торта topper невестата и младоженецот свадба торта

Buyers rating:
-6 % DEN 2030.00
DEN 2160.00

Залиха


слатки во неговата рака кинески традиционален стил свадба торта topper невестата и младоженецот свадба торта toppers со бесплатен превозот подароци
боја : црвена
големина : 16cm (higth)
количина : 1set
пакување

Основни карактеристики

боја:
Црвена
Шема:
Полна Боја,Невестата & Младоженецот,Писмо
Повод:
Роденден,Годишнина,забава,Големиот Настан,Свадба & Ангажман,Свадба,Денот на Вљубените
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
topper
Спецификација:
0.7-0.9M

Најдобри понуди

5D,DIY,Дијамант Сликарство,Везана,Глушец и мачка Дијамант Вез,Крстот Бод,Плоштадот/Круг Кристал,Дома Декорација,Уметност
  • Обновено
Оценка на клиентот:

5D,DIY,Дијамант Сликарство,Везана,Глушец и мачка Дијамант Вез,Крстот Бод,Плоштадот/Круг Кристал,Дома Декорација,Уметност

Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стока�

DEN 266.00 444.00