• Обновено
ZXTREE 1pc Нова Боја Слепило Очила за Корекција на Жените и Мажите Чаши Црвено Зелена Боја Слепи Картичка Тест Возачот очила за сонце Кутија Z1

ZXTREE 1pc Нова Боја Слепило Очила за Корекција на Жените и Мажите Чаши Црвено Зелена Боја Слепи Картичка Тест

Buyers rating:
-49 % DEN 1905.00
DEN 3734.40

Залиха

Долгорочно се носат за да може ефективно да се подобри пациентот боја визија, да се подобри бојата резолуција. Ве молиме може да се земе една секунда, за да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5. 2) Aliepxress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24hours . Отворен спор не е најдобар начин да се справи со проблемот. Ние ви благодариме однапред за вашето време и искрено се надевам дека сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги. Комуникацијата е најчесто клучот за решавање на прашања. 2)Вашите Позитивни коментари се клучот на нашиот успех во бизнисот.Најлесен леќа замена на системот на располагање 4. Ве молиме имајте пакетот нема ефект нашата втора продажба. Не треба да бидете задоволни со вашата трансакција : 3)ве Молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек како ние ќе направиме се во наша моќ да се реши проблемот на ваше задоволство. Футуристички, ниска профил дизајн за хемиски поздравниот и влијанието 2. 3) Сите нарачки ќе бидат обработени во 2-3 работни дена откако помине плаќање. Погоре се главниот начин на плаќање,ќе може да го погледне. На actural детали, ве молиме контактирајте со нас diretly. 1 X Мека Торба 1 X Очила крпа 1 X Очила кутија 1. Ние ќе рефундирање на парите откако ја прими. Торична леќа обезбедува супериорни оптика и периферна визија 3. Овде ќе се направи refernce пристигнување време за вашиот референца , ве молиме да го погледне, пред да се изврши наредбата.Толку долго како што се боја на слабост, и го носат овој очила 3 месеци, може да ви помогне да се поправи бојата на слабост! 1) да ја прифатиме различни видови на плаќање. 5) За промет на Големо купувачот ,ако вашата цел износ исполнат $150, ние нудиме бесплатен превозот од express Fedex,DHL, EMS, Aramex .

Основни карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
Photochromic,Анти-Рефлективен
Леќа Ширина:
54mm
Бренд Име:
ZXTREE
Број На Модел На:
Y1
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Пол:
Мажи
Стил:
очила
Рамка Материјал:
Пластични
Леќа Висина:
32-милиметри
боја:
Црвени бои
Видлив fluoroscopy:
Во 99%
Стил:
ретро
Анти-УВ одделение:
Подобрување на боја слепило слаба
огледалото широко:
за 140mm
Тежина:
about 30g

Најдобри понуди