• Обновено
20Pcs/Set BESTBUY Полувреме Вежба Возачот Мулти Шрафцигер Поставува Ажурирана Верзија 16 Различни Видови Главата P15

20Pcs/Set BESTBUY Полувреме Вежба Возачот Мулти Шрафцигер Поставува Ажурирана Верзија 16 Различни Видови Главата

Buyers rating:
-21 % DEN 546.00
DEN 690.72

Залиха


Функција :
Лесно да се префрлате помеѓу битови во секунда
Вртливата главата ротација&заклучи од дупчење за возење
Работи со свој моќ вежба
Дупчење за возење во половина од времето
Одберете две различни големина битови, вежба вашата пилот дупка, флип стожерот рака, а потоа се вози во секој шраф, орев, или fastener
Доаѓа со 8 Филипс битови, 8 слот битови и 2 countersink битови кои можат да ги задоволат своите основни потреби
Добро спакувани и избрани во пластична кутија за лесен пристап и чување на податоци
Сет Вклучува :
Бонус За Чување
1x Half Време Вежба Возачот
8x Phillips Битови(2 секој : PH0,PH1,PH2,PH3)
8x Flathead Битови(2 секој : 1/8" 3.2 мм,5/32" 4mm,3/16" 4.8 мм,1/4" 6.3 mm)
2x Countersink Битови(3/32" 2.4 mm,1/8" 3.2 mm)
1x Allen Клуч
Answer : ___________________________ NOTE :
Бојата е само за повикување само. Тоа може да се малку различни од реалниот објект.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Основни карактеристики

Должина:
20pcs/многу
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
SX037
Материјал:
Кобалт Челик, Легури
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Xueliee
Тип:
Други
Употреба:
За Дупчење Дрво
Објектот:
половина пат вежба
Тип На Единица:
парче

Најдобри понуди