• Обновено
1 2 3 4 5 Реда Кристал Ѓердан Ѓердан За Жените женски свадба накит деверуша chocker 2018 колиер bijoux Накит

1 2 3 4 5 Реда Кристал Ѓердан Ѓердан За Жените женски свадба накит деверуша chocker 2018 колиер bijoux Накит

Buyers rating:
-30 % DEN 47.00
DEN 66.72

Залиха

com (Али изразат стандард превозот код со e-Пакет) некои бесплатен превозот метод не ги следи информациите кои се на располагање, еден месец откако ќе пристигне, предлагам изборот други превозот. Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас (трговија порака) пред да замине ни негативни повратни информации, ви благодарам многу. Дали има некој царина? Обично, ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Што да правам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
Ѓердан
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Бренд Име:
jewdy
is_customized:
No
Pendant Големина:
Должина од 10 СМ, може да се прилагоди .
Функција:
кристал ѓердан

Најдобри понуди