• Обновено
Магнетна Врата Престане да Престане да Затка Носителот Со Двете Завртки и 3M Налепница

Магнетна Врата Престане да Престане да Затка Носителот Со Двете Завртки и 3M Налепница

Buyers rating:
DEN 624.00

Залиха


Добредојдовте да ја посетите нашата продавница. Ние сме биле вклучени во
cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 години
Добредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.
Ве молиме, известете боја, ќе брод во Никел без совети
Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,
ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

Основни карактеристики

Тип:
Вратата Се Стопира
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
Нови

Најдобри понуди

LM2596T-ADJ LM2576T LM2576 TO220 Нови Оригинални
  • Обновено
Оценка на клиентот:

LM2596T-ADJ LM2576T LM2576 TO220 Нови Оригинални

Компанијата примени поддршка на операции како што следува : Совети : Нашата апсолутна цена предност, би�

DEN 768.00