• Обновено
Висок Квалитет на Сопствени Направени Notched Lapel Едно Копче Розова Младоженецот Tuxedos Одговараат Мажите Одговара на Свадба Вечера Одговараат( Јакна+Панталони+Бо

Висок Квалитет на Сопствени Направени Notched Lapel Едно Копче Розова Младоженецот Tuxedos Одговараат Мажите

Buyers rating:
-30 % DEN 4267.00
DEN 6095.52

Залиха

бедрото=?
13. Но, тоа може да биде одложен бидејќи на празници или лоши временски услови. тежина=?
15.
· Нормално, објекти wirive во 7-15 Работни Дена од EMS , 15-30 дена од пост воздух mail.боја?
или ни даде стандард што Одговара на големината : ( ве молиме изберете вистинската големина accoridng на вашиот сопствен случај на мажите одговара на големината на табелата,
што е многу важно за нас да се направи одговара за вас.
ако сакате кошула,исто така, може да нареди тоа на овој линк.
Добредојдовте во мојата продавница
Ние сме една фабрика во ! w e онлајн 24 часа. Ние ќе рефундирање на дека по што доби тоа, но наплата износ ќе не вклучува превозот цена. ви посакувам среќен шопинг
прв чекор : кога ќе ја отворите нашата компанија продавница,можете да изберете за вашата земја Јазици ,додадете некои производство ви се допаѓа на количка или да ја додадете нашата продавница на листата .јакна должина=?
11.половината=?
9.
Краток Обработка на Време : Откако ќе добиете потврда на уплатата од нашата продавница, ние ќе ги испрати вашите предмети ПОБРЗО од страна на превозот метод кој сте го одбрале.можете да ме контактирате во било кое време ако треба.
втор чекор : може да се каже нашата компанија вашето тело големини на вашиот нарачана костуми и бои кога ќе ги нарачате.
Ние ќе ве известиме онолку долго колку што предмети се испраќаат. вие исто така може да се измери вашиот мерења и изберете боја (defaultas на сликата ),и ќе ги напишам на цел забелешка или можете да кликнете "контакт сега" копчето ,потоа да ги испратите сите мерења и боја на нашата фабрика или кликнете на "chat сега" копче за онлајн разговор со нас кога ќе цел костим или сакате да ни некои прашања .
ве молиме имајте на ум дека овие големина е облека големина)
Вест и Вратоврска Боја Шема :
Одговара Боја Шема можете да ја промените одговара на бојата ) :
други стилови за костуми,ако сакате ,можете да ни испратите е-пошта или шема онлајн.

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Бренд Име:
Brightmanyouth
Материјал:
Најлон,Волна,Полиестер
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Затворање Тип:
Еден Гради
Број На Модел На:
мажите suit140
Облека Должина:
Редовни
Одговара Тип:
Лабава
Затворање:
Две-Копче
џеб:
Три
Објектот:
најдобриот човек одговара
Ткаенини:
Волнени мешавина
Сезоната:
Лето Есен/Зима Пролет
Стил:
мажите одговара на свадба
Ткаенина Тип:
WorstedWhite Лен Одговара На Лето Плажа Tuxedo Дизајни Mens Матурска Одговара S

Најдобри понуди