• Обновено
Еднорог Шема Привремена Тетоважа Налепници Водоотпорен Жените Лажни Рака Тетоважи Возрасни Мажи Телото Уметност

Еднорог Шема Привремена Тетоважа Налепници Водоотпорен Жените Лажни Рака Тетоважи Возрасни Мажи Телото Уметност

Buyers rating:
-5 % DEN 45.00
DEN 47.52

Залиха

Спецификации : Количина : 1pcs Големина : 21x14.8 см ве Молиме прочитајте ги внимателно, не замисли големината со себе Карактеристики : 1.Може да се користат во кожа, метал керамика, стакло површината. 2.Печатени дизајнирани модели, бојата светла и изгледа како вистинска тетоважа. 3.Многу добар избор како привремена тетоважа на телото шминка, и исто така таа може да ги покрие лузна на телото. 4.Лесно се носат и лесно се чисти.

Основни карактеристики

Тип:
Привремена Тетоважа
Големина:
1 piece
Број На Модел На:
1 Парче
Бренд Име:
YOEMTAT

Најдобри понуди