• Обновено
Кина alibaba трговија на големо 10.1,12,15,17,19,21.5 инчен сите во еден компјутер,индустриски екран на допир панел pc

Кина alibaba трговија на големо 10.1,12,15,17,19,21.5 инчен сите во еден компјутер,индустриски екран на допир

Buyers rating:
DEN 17760.00

Залиха


Опис На Производот
Спецификација
RAM меморија
DDR3,2 GB
HDD
32 GB
Пристаништа
1 * RJ45,4 * USB,1*VGA 1 *HDMI,1*принтер интерфејс,2*COM,и др.
Текст
TXT
Аудио Формат
MP3,WAV
VGA Излез
1
HDMI ™ Излез
1
USB
YES ( два )
RJ45
1
рекламирање киоск за рекламирање киоск за рекламирање киоск за рекламирање киоск за рекламирање киоск за рекламирање киоск
рекламирање киоск за рекламирање киоск за рекламирање киоск за рекламирање киоск за рекламирање киоск за рекламирање киоск
Компанијата Информации
Пакување & Испорака
digital signage информации интерактивни допир киоск
digital signage информации интерактивни допир киоск
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Да почитувани клиенти :
1.2 M
Осветленоста
250 CD/m2
Допир Технологија
Големина
12 инчен
Екран на допир за тип
Resistive/Capcitive десет точка на Екранот на Допир
Светлина Трансмисија
90%~92%
Допрете Активирање Сила
Помалку од 100g(прилагоди дозволено)
Издржливост
Нула-бесплатно; Повеќе од 50,000,000 допира во една локација, без неуспех. Сите наши производи се оди преку 72 часа од висока температура стареење тест пред породувањето;
неисправни стапка е помалку од 0.
рекламирање киоск за рекламирање киоск за рекламирање киоск за рекламирање киоск за рекламирање киоск
Како да поставите цел да се со нас на :
.Сите наши LCD киосци и екранот се тешки-должност изграден за нон-стоп јамка-играње видео
и слика 24 / 7 / 365.
Контролор Интерфејс
USB и RS232
Работа животната средина
Температура на чување
-20°C~60°C Работна температура
0°C~50°C Гаранција Една цела година
Формат на датотека и интерфејс вовед
Видео Формат
MPG,MPG-1,MPG-2,MPG-4,AVI,MP4,MOV,WMV,РМ,RMVB,итн.
FHD 1080 P Видео
YES
Формат На Слика
JPG, BMP,PNG,итн. Тие се издржливи, стабилна, цврсти и тешки како една карпа.

Основни карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
TPC-120C
Бренд Име:
badgleymischka
Тип:
Вградливи
ПРОЦЕСОРОТ:
Intel J1800 2.41 GHz
Контрастот:
1000
Резолуција:
1024*768
Осветленоста:
450 cd/m2
IO:
2xCOM,4xUSB,1xLAN,1xVGA,1xHDMI
Складирање:
SSD32 Gb / 2Gb Ram меморија
OS:
Windows 7 /8/XP/Linux
Температурата На Работа:
Температурата На Работа
Екран На Допир:
5 Жици Екран На Допир
сертификација:

Најдобри понуди

Скандинавските Керамика За Статистика Табела Складирање Плоча Мода Нордиските Шик Домот Злато Остава Форма Канцеларија
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Скандинавските Керамика За Статистика Табела Складирање Плоча Мода Нордиските Шик Домот Злато Остава Форма Канцеларија

Скандинавските Керамика за Статистика Табела Складирање Плоча Мода Нордиските Шик Домот Злато Остава �

DEN 435.00 791.52