• Обновено
МБ-DLE407B01S50 Dungs Гас MultiBloc во Комбинација регулатор и безбедност shut-off вентили Една фаза За гас режач Нови & Оригиналниот

МБ-DLE407B01S50 Dungs Гас MultiBloc во Комбинација регулатор и безбедност shut-off вентили Една фаза За гас режач

Buyers rating:
DEN 22080.00

Залиха


Брзо Да се Купи Доо не е одговорен за сопствени даночни за било која цел.
Гаранција :
Брзо Да се Купи Ltd бидете сигурни дека објектот е сосема нов со оригиналниот пакет и нудат 1 година гаранција за квалитет. Купувачот мора да плати за движење и назад испорака на трошоците и на сопствени надомест на секоја земја. и вашата апликација пред место поредок, можеме да го прифатиме враќање или рефундирање во рок од 14 дена за квалитет причина само, ви благодарам.
Брзо Да се Купи Ltd нема да преземе никаква одговорност доколку клиенти се обезбеди ред на превозот информациите кои како што се адреса, код или телефонски број итн.
Брзо Да се Купи Ltd одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.
Политика на враќање :
Ако сакате да се вратите на објектот, ве молиме контактирајте со нас за 14 дена првиот и осигурете се дека пакетот е он-отвори.
l Нечистотија стапица : парична Казна мрежа-сито
l Еден регулатор и два вентили : B01
l Два вентили се брзо отворање
l Еден вентил е брзо отворање и еден вентил е бавен отворање
l Електромагнетниот вентили до 360 mbar (36 k Pa) според DIN EN 161 Класа Група 2
l Чувствителни поставување на излез притисок од страна на пропорционална регулаторот според DIN EN 88 Класа Група 2
l Високи протоци со ниска пад на притисок
l DC електромагнетниот вози пречки степен N
l Главниот волумен restrictor на вентил V2
l Хидраулични отворање одложување
l Страната врски со цевка теми, како на ISO 7/1
l Едноставна монтажа, компактна, лесна Тежина
Превозот начини :
DHL/UPS/Федекс/EMS итн.МБ-DLE407 B01 S50 Dungs Гас Multi Bloc во Комбинација регулатор и безбедност shut-off вентили Една фаза За гас режач Нови & Оригиналниот
Технички опис
На DUNGS Gas Multi Bloc интегрира филтер,регулатор, вентили и притисок се префрла во еден компактен монтирање.

Основни карактеристики

Материјал:
Дувачкиот
Притисок:
Низок Притисок
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Медиуми:
Гас
моќност:
Електромагнетниот
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
Регулирање
Број На Модел На:
МБ-DLE407B01S50

Најдобри понуди