• Обновено
бесплатен превозот бели празни разгледница envelope15.5x10.2x0.5CM/подарок пакување кутија/картон пакување кутија/пакување, етикети 50 компјутери многу

бесплатен превозот бели празни разгледница envelope15.5x10.2x0.5CM/подарок пакување кутија/картон пакување кутија/пакување,

Buyers rating:
-6 % DEN 1029.00
DEN 1094.40

Залиха


бесплатен превозот празен бел разгледница плик 15.5x10.2x0.5 CM /
подарок пакување кутија/картон пакување кутија/пакување ознаки 50 компјутери многу
Тоа може да содржи 15 компјутери од разгледници.

Основни карактеристики

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Материјал:
Хартија
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
570
Обликот:
правоаголник
Решетки Количина:
1
Производот:
Канцеларија Организатор
Стил:
Персоналните Прилагодување
Техника:
matte
Капацитет:
многу
Спецификација:
15.5x10.2x0.5CM
Употреба:
Разгледница
боја:
Бела

Најдобри понуди