• Обновено
Магијата Плоштад Мозаик Игра Коцка Образовни Магија Интелект Топката Загатка Игра Магнетни Топчиња за Деца Возрасни Рамнотежа Обука

Магијата Плоштад Мозаик Игра Коцка Образовни Магија Интелект Топката Загатка Игра Магнетни Топчиња за Деца Возрасни

Buyers rating:
-0 % DEN 700.00
DEN 700.32

Залиха


3 D Интелект Trainning Магијата Коцка
Материјал : ABS, од не ' Рѓосувачки Топка
Боја : Сина, Јасно Сино, Зелено, Јасно Зелена, Жолта
Големина : 9.5*9.5 CM
Функција : Подобрување На Контрола На Рамнотежа, Интелект,Се Изгради Трпение, Истражуваат Финалето Vitory
Можете да изберете боја ви се допаѓа. Или можете да изберете по случаен избор боја тогаш ние ќе ја испрати на боја ( 1piece ) ramdomly.

Основни карактеристики

Предупредување:
Не се користи под 3 години
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
магијата топка
Материјал:
Пластични
Карактеристики:
Мини
Број На Модел На:
Плоштад
цел број:
магијата топката Интелект

Најдобри понуди