• Обновено
20pcs 3D легура Помине уметност Декорација суви цвеќиња кристал Јапонски серија метал помине уметност Додатоци ретро Нокти Шарм

20pcs 3D легура Помине уметност Декорација суви цвеќиња кристал Јапонски серија метал помине уметност Додатоци

Buyers rating:
-29 % DEN 204.00
DEN 288.00

Залиха

ако не сте задоволни,plz комуницира со нас за решавање пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе се потрудиме за вашето задоволство.убаво производ,со висок квалитет,добра услуга и брза испорака; .

Примена :
Нанесете неколку капки на ноктите лепак на готовиот нокти и место на оваа шарм на посакуваната област,
или да донесе заедно да ги вашите омилени помине техника во текот на следниот состанок!
Најдете Повеќе Производи во подолу : Shippment .
Внимание :
ве молиме, напишете точно и детално превозот адреса(inlude полно име,адреса,град,држава,поштенски код,телефонски)
Информација За Производот :
направен од метал,сув цвет кристал.стабилен и ефикасен фабрика производство, снабдување; .трговија на големо е добредојдена и поволни цени ќе бидат понудени; .Ажурирање на нови производи секоја недела.
тие се обновливи и се криви на задната страна за да одговара на површината на ноктите.DHL/EMS/UPS/ФЕДЕКС : (5-10 дена); (време погоре е само за референца,точното време може да се разликува поради некои фактори за време на превозот) (ние и ветуваме на вашиот пакет ќе пристигнат вашите раце 60 дена,ако сеуште не го добиете вашиот пакет рок од 60 дена,plz контактирате директно за наплата или да го препрати одеднаш,и plz не достави спор кој не е од помош) Политика за Наплата доколку постои каква било неисправни на стоките што ги примате,plz контактирајте со нас за враќање или компензира Повратни информации .plz бидете сигурни дека вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса и стави детално и точно превозот адреса,othersize,вашиот пакет ќе се врати или да бидат испратени на погрешна адреса,и ние не сме одговорни за овој случај; .ние можеме да брод во светот од страна на e Packet/Кина Пост/DHL/EMS/UPS/ФЕДЕКС; .

Основни карактеристики

боја:
микс од страна на случаен избор
Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Големина:
suitable
Материјал:
Метал
Тежина:
10g
Количина:
20pcs
Бренд Име:
SEENCON
Број На Модел На:
1~12

Најдобри понуди