• Обновено
10pieces/многу 2SK3160 K3160 ДА-220F нови

10pieces/многу 2SK3160 K3160 ДА-220F нови

Buyers rating:
DEN 234.24

Залиха

Ние ги извршуваат "на писмото прво, искрено се земе како индустрија, на долг рок. Ние ќе ја испрати на парцела од Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail, повеќето counry ќе пристигнале парцела во 10-25 работни дена. Ве молиме контактирајте со нас во рок од еден месец, ако објектот не е пристигнал.превозот цена, ве молиме контактирајте со нас. 2) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress. ние можеме да брод на објекти за целиот свет. Сите наредби обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена за плаќање добиваат избришани. За да управувате со ефикасност, услуги за развој на" бизнис филозофија, услуга на клиенти. Купувачи Забелешка : 1)Предмети се испраќаат од кина. Превозот И Плаќање 1.Добредојдовте на нашата Продавница. Нашата Гаранција Задоволство е нашите #1 Целта! 100% гаранција за квалитет! Тоа е нашата заложба да бидете сигурни дека сте 100% задоволни со вас да купите. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас!! Ние и ветуваме ќе ви даде најдобри производи. Shiping такса е евтин ,ние можеме да брод од DHL,UPS-от,ТНТ ,EMS ,Кина Пост Воздух Mail . Исто така,ние може да се испрати на стока од Кина да се изречни или да Кина EMS ,повеќето counry ќе пристигнале парцела во 7-15 дена. Плаќањето е сигурно и лесно, вие може да ме плаќаат за онлајн употреба кредитна картичка(VISA или Mastercard)или другите . Стоките ќе бидат испратени. земји, на пример : Itlay,Шпанија,Франција,Иран и така натаму. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод до 5) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Основни карактеристики

Бренд Име:
XOYUN
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
да-220f
is_customized:
Yes
Примена:
Стандард
Пакет:
да-220f

Најдобри понуди