• Обновено
Бесплатен превозот 2 ПАРЧИЊА гума направени 125*M14mm полирање на чак да се користи со полирање влошки тркала sandpaper за добро полирање

Бесплатен превозот 2 ПАРЧИЊА гума направени 125*M14mm полирање на чак да се користи со полирање влошки тркала

Buyers rating:
DEN 431.52

Залиха


Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
НЕГО-PD125
DIY Материјали:
Облицовка
is_customized:
Yes
Подлога Материјал:
Гума
Надворешниот Дијаметар:
125*14mm
Големина:
125*14MM
Производот:
само се придржуваат чак за полирање на подлога
Големина:
125mm* M14
КОЛИЧИНА:
2 парчиња

Најдобри понуди