• Обновено
Елката Лак Декорација Baubles Среќен БОЖИЌ Партија Градина Лакови Украс 12PCS Божиќ

Елката Лак Декорација Baubles Среќен БОЖИЌ Партија Градина Лакови Украс 12PCS Божиќ

Buyers rating:
-20 % DEN 71.00
DEN 88.80

Залиха


Опис :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Погоден за : Божиќ дрво или ноќта на Вештерките Illuminations, Дома Декорација, Свадба, Роденден или Партија Illuminations
Големина : 5cm / 1.97"
Материјал : Не-плетени
Боја : Како на сликата
Пакетот Вклучува :
1 Пакет/12 Pcs Лакови

Основни карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
DK061

Најдобри понуди