• Обновено
TrustFire TR-DF003 1600lm 5-Режим на Бела Светлина, Нуркање Светло + Кри XML T6+50 Метри Водоотпорен - Црна (2 x 26650)

TrustFire TR-DF003 1600lm 5-Режим на Бела Светлина, Нуркање Светло + Кри XML T6+50 Метри Водоотпорен - Црна (2

Buyers rating:
-5 % DEN 3795.00
DEN 3994.56

Залиха

Опис : Модел : TR-DF 003 Emitter Бренд : Кри LED Type : XML BIN : T6 Боја : Бела Напон Текст : 8.4 V Circuitry : Дигитални регулирани 2000m A Траење : 5 часа на Чекање Аранжман : Здраво, > Средината > Н > Брзо Strobe > СОС Мо e Меморија : Не Вклучувајте Тип : Обратна clicky Леќа : Стаклена Леќа Рефлектор : Алуминиум Мазна/SMO на Рака Вклучува : Без Клип се Вклучени : Никој
Карактеристики : Траење до 5 часа; Висока температура отпор, анти-падот, концентрирајќи се на сила совршено; CNC machining, anodizing површински третман; PC инженеринг пластични леќи пукна поефикасно; Специјален дизајн за воените, за спроведување на законот, selfdefense, лов, отворен, потрага, спасување; Водоотпорен способност според стандардот на IPX 8, 100 подводни.
Пакување Листа :
1×Фенерче
Тежина : 1489.40 g
Димензии : 10.24 во x 6.89 во x3.15 во(x 26cm и 17,5 см x 8cm)
Детали Фотографии :

Основни карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела
Тип На Објект:
Рефлектори
Лумен:
1600
полнач:
Не Е Применливо
Тело Материјал:
Алуминиум легура
Извор На Светлина:
LED Светилки
Зум:
No
Wattage:
25w
Тип На Батерија:
18650
сертификација:
CE,RoHS
Водоотпорен:
Yes
боја:
Црна
Осветлување Растојание:
200-500 m
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Поддршка Dimmer:
2-4 датотеки
Функција:
Шок Отпорни
Модел на LED Монистра:
T6
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
Тип На Светилка:
Нуркачот
Број На Модел На:
TR-DF003
Тип На Објект:
Рефлектори
Боја На Каросеријата:
Беж
Модел на LED Монистра:
кри xml t6

Најдобри понуди