• Обновено
Радост недела F808 14CT 11CT Смета и Печат Дома Декорација Градот Есен Крстот Бод колекции

Радост недела F808 14CT 11CT Смета и Печат Дома Декорација Градот Есен Крстот Бод колекции

Buyers rating:
-49 % DEN 1179.00
DEN 2312.16

Залиха


• Користете растворливи заштита на животната средина материјал.
Нашата служба за корисници е подготвен да ви помогне во секое време. Со цел да се создаде пријатен шопинг искуство за вас, ние сме посветени на обезбедување на врвен квалитет и одлична услуга во секое време.
9) По завршувањето на крои, да се стави на ткаенина во вода за половина час, се направи тоа се исуши, а потоа ќе може да направи рамка за тоа. 14 CT тип ве молиме да го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод, 11 CT тип ве молиме да користите 3 насоки теми,2 насоки теми за назад бод. Ние и ветуваме на сите производи се качил преку строга тестирање пред превозот.
• Ние имаме свои фабрика, може да се квалификуваат за вашиот најголемиот Дел наредби.
• Ултра јасно професионални embroidering дијаграм.
• Сосема нов крст бод колекции.
• 21-ткаат чешлани памук згусне ткаенина и еколошките теми.
Како да се избере?
Истиот дизајн на големината на 14 CT е помала од 11 CT, на пример, Има 100*100 на мрежите во структурата :
14 CT ткаенина, големината на сликата е about18*18cm
11 CT ткаенина, големината на сликата е about23*23cm
Истата слика, цената на 14 CT е поевтина од 11 CT.
• Добар сјај, не-исчезнува, нема лесно да се пробие и pilling.
10) Слики и опис за повикување само, ве молиме во вид преовладува.
2) Ова е DIY колекции, треба да везови себе
3) Не надвор рамка
4) (14 CT) ве Молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за назад бод. Ве молиме љубезно остатокот увери.
5) (11 CT) ве Молиме да користите 3 насоки теми за целосна бод, 2 насоки теми за назад бод.
3) Pls контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас за решавање на било какви проблеми.

Основни карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT смета производ, 11CT смета производ, 14CT Печат производ, 11CT Печат производ
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Бренд Име:
Радост Недела
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Класичен
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
PVC кеса
реден број:
F808
Име:
Градот Есен
Содржи:
Ткаенина,Конци,Игли,Шема,Инструкции
14CT Големина:
71*55 СМ
11CT Големина:
91*70 СМ
боја:
58 бои
Бода:
91000 Бода
НАЗАД БОД:
0 Бода
сертификација:
SGS
време на испорака:
7 работни дена

Најдобри понуди