• Обновено
2 парчиња Куќа Метал Cutting Умира Матрицата DIY Дневник Хартија Картичка Scrapbooking Албум

2 парчиња Куќа Метал Cutting Умира Матрицата DIY Дневник Хартија Картичка Scrapbooking Албум

Buyers rating:
-8 % DEN 77.00
DEN 83.52

Залиха

2 парчиња Куќа Метал Cutting Умира Матрицата DIY Дневник Хартија Картичка Scrapbooking Албум
Новиот Бренд И Висок Квалитет Совршен за Бележник Албум Хартија Картичка Занает DIY. Сечење Умира Материјал : Јаглероден челик Сечење Умира Боја : Сребро Висока куќа големина : околу 6.5*2.3 см Ниска куќа големина : околу 4.5*3.5 см Пакет се Вклучени 1x Сечење Умира Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешки поради прирачник за мерење. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори,
слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
D093

Најдобри понуди