• Обновено
20pcs Ирис Цвет Сапун За Свадба Партија Роденден Бебе Туш Сувенири Подарок Корист Нови

20pcs Ирис Цвет Сапун За Свадба Партија Роденден Бебе Туш Сувенири Подарок Корист Нови

Buyers rating:
-20 % DEN 1152.00
DEN 1439.52

Залиха

Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Плаќање
Плаќање Преку Aliexpress Зачувам.com DHL 3-5 дена www.(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)
Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Превозот 1). Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Најчесто, обработка на време може да биде од 3 до 5 работни дена.
Тоа е одлично за свадби,тушеви,празници,било прослави и посебен ден. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Превозот цена : Тоа зависи од тоа колку многу ќе ги нарачате.cn Хонгконг регистрирани воздухопловната 18-28 дена www. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Состојба : 100% Сосема нов
Количина : 20pcs
Задоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Политика на враќање Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 30 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата Хонгконг Воздух mail 10-20 дена без следење на број Fed Ex 3-5 дена www.

Основни карактеристики

Повод:
Шема:
Цвет
Бренд Име:
DRtrade
Број На Модел На:
ништовни
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
is_customized:
Yes

Најдобри понуди