• Обновено
WSKEN USB тип c кабел за samsung s8 note8 USB c уреди магнетни светлина брзо полнење на мобилен телефон кабел со LED светилка светлина 2m

WSKEN USB тип c кабел за samsung s8 note8 USB c уреди магнетни светлина брзо полнење на мобилен телефон кабел

Buyers rating:
-45 % DEN 624.00
DEN 1133.76

Залиха


WSKEN Магнетни Светлина Кабел
● Должина Од 2 M
● Излез 3.6-9 V/3А(Max), поддршка за брзо полнење
● Еден Кабел Со Двојна Употреба
Дизајниран За Двете Брзо Полнење И Осветлување
● Две Методи За Да Го Вклучите Светлото Вклучено/Исклучено
1.Притиснете Копче
Првиот Притиснете,Слаба Светлина
На Втората Прес ,Силна Светлина
Притиснете Двапати,Пак Light Off
2.Користи Магнет
Контакт Со Магнет За Да Го Вклучите Светлото На
Далеку Од Магнет За Да Го Вклучите Светлото На Исклучување
совети :
Не поддржуваат пренос на податоци
Како да се потврди Потеклото Сертификација
1. Најава WSKEN официјален веб-сајт
2. Не како што е прикажано на сликата подолу (на пример)
Тоа ќе ви покаже "Вашето барање производ е WSKEN Оригинални Лиценцирани производ,
ве молиме остатокот увери употреба!" ако производ е оригиналот.
WSKEN производ заверена

Основни карактеристики

боја:
за микро USB телефон, за ios телефон, за типот c телефон
Должина:
2m
Компатибилен Бренд:
HTC,Samsung,SONY,LG,Apple iphone телефони,Nokia,Blackberry,Toshiba,Motorola
Има Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
WSKEN
Тип:
USB
Карактеристики:
Магнетно
Модел:
WSKEN магнетни светлина кабел
Funtion:
полнење и осветлување
Должина:
2 m
Функција:
со магнет се префрлите
Пренос на податоци:
NO

Најдобри понуди

MC68HC908QY4CDW MC68HC908
  • Обновено
Оценка на клиентот:

MC68HC908QY4CDW MC68HC908

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас...

DEN 60.00 65.28
KU80386EX33 K9k8g08u0m / K9K8G08UOM-PIB0 / PIBO / PCB0 / PCBO
  • Обновено
Оценка на клиентот:

KU80386EX33 K9k8g08u0m / K9K8G08UOM-PIB0 / PIBO / PCB0 / PCBO

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие �

DEN 154.00 167.04
НОВИ 12V 100A АЛТЕРНАТОР 0124325178 ЗА LDV MAXUS
  • Обновено
Оценка на клиентот:

НОВИ 12V 100A АЛТЕРНАТОР 0124325178 ЗА LDV MAXUS

НОВИ 12 V 100 A АЛТЕРНАТОР 0124325178 ЗА LDV MAXUSПЕРФОРМАНСИ ДЕТАЛИ : Единица излезна моќност : 12 V 100 AНето Тежина : 8 KG�

DEN 5760.00
TW8807
  • Обновено
Оценка на клиентот:

TW8807

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие �

DEN 84.00 91.20
72060W200FPV
  • Обновено
Оценка на клиентот:

72060W200FPV

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас...

DEN 819.00 890.40