• Обновено
XSKEMP 2 парчиња/Многу 9H Вистински Калено Стакло Екран Заштитник За ASUS T102HA-C4 Трансформатор Мини Ултра Јасно Таблета Заштитна Фолија

XSKEMP 2 парчиња/Многу 9H Вистински Калено Стакло Екран Заштитник За ASUS T102HA-C4 Трансформатор Мини Ултра

Buyers rating:
-20 % DEN 416.00
DEN 520.32

Залиха

XSKEMP 2 парчиња/Многу 9 H Вистински Калено Стакло Екран Заштитник За ASUS T102 HA-C4 Трансформатор Мини Ултра Јасно Таблета Заштитна Фолија Опис : На екранот заштитници направен од посебно обработени стакло кој е многу ефикасен за заштита на екранот од оштетување.Тоа е чувар на вашиот екран, и ќе се грижи за вашиот екран. Карактеристики : 1.Површинска Цврстина На 9 H+ цврстина можат ефикасно да се заштити вашиот екран од гребење и надворешни шокови. 2.Анти-да се загрози Филм Ако скршен,со калено стакло паузи во мали spiecesthat не се остри,што го прави повеќе побезбедни за корисници. 3.Oleophobic Слој На oleophobic слој може да се спречи отпечатоци од прсти или други дамки,и да се направи филмот лесно да се чисти. 4.Нежен Допир На самолепливи силикони може допир на екранот без проблеми.Тоа го прави лесен за инсталација и се повеќе чувствителни за работа. 5.Ултра Тенок и Целата Транспарентност На калено стакло е само 0,3 mm дебелина која има одлична светлина. Пакет се Вклучени : 2 X Калено Стакло Филм Екран Заштитник без мало пакување . 2 X Сува Ткаенина за Чистење 2 X Влажна Ткаенина за Чистење со алкохол

Основни карактеристики

Употреба:
PDA
Бренд Име:
XSKEMP
Пакет:
Нема мало пакет
Карактеристики:
Ултра Јасно
Материјал:
калено стакло
Количина:
2 Пакети
Компатибилен Бренд:
за Asus
Број На Модел На:
За ASUS T102HA-C4 Трансформатор Мини
Thinkness:
0.3 mm
Светлина:
99.9%
Дизајн 1:
Shockproof,9H Цврстина,Анти-да се Загрози
Дизајн 2:
Експлозија доказ,Анти-Нула
Дизајн 3:
Ултра Јасно,Сјајни,Отпорно На Гребење
Калено стакло Модел:
За ASUS T102HA-C4 Трансформатор Мини

Најдобри понуди