• Обновено
Lowosaiwor Фабрика Гроздобер Протегала Чипка Свадба Жартиера Булчински Жартиера Нога Жартиера Појас Со Пердув рачно изработени IBF10039

Lowosaiwor Фабрика Гроздобер Протегала Чипка Свадба Жартиера Булчински Жартиера Нога Жартиера Појас Со Пердув

Buyers rating:
DEN 470.40

Залиха

и pls одберете го вашето право големина Големина се Користи за Бедрото Големина S 14-17 инчен М 17-21 покажува инчен L 20-24 инчен XL 23-27 инчен XXL 26-29 инчен XXXL 28-32 инчен
Боја : однесуваат слика Материјал : Монистра,Rhinestones,Чипка, бидејќи жартиера е направен од страна на страна,ние се осигура ние ќе брод во рамките на оваа 1-3 работни дена.
Плаќање :
*Да прифатиме платат онлајн,пари грам,Зачувам итн
Ако имате било какви други барања,ве Молиме контактирајте со нас.Lowosaiwor Фабрика Гроздобер Протегала Чипка Свадба Жартиера Булчински Жартиера Нога Жартиера Појас Со Пердув рачно изработени IBF10039 Функција Ако ви треба многу компјутери,pls контактирајте со нас за попуст!! * Предмет Бр.ако имате било какви посебни барања,ве молиме контактирајте не на e-mail пораки или порака.
*Се врати ако предмети е оштетен за време на превозот. Ве молиме ги споделите со нас вашата свадба датум со цел да се уверам дали нашите време на испорака е во ред.
Ве молиме погледнете го боја како belows :
Ве молиме погледнете нашите друга слика како belows :
Ја Напуштат Повратни Информации
Бидејќи нашата продавница е само да се отвори.,што е подобро
2.во секое време,ние ви нудиме на нашата најдобра услуга и подобри производи.Ако ви треба побрзо превозот,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви испратиме страна на курирската служба DHL,Fedex,Тнт или Емс,што е litler скапи. САД со Epacket,тоа ќе потрае околу 7-15 работни дена CA,велика БРИТАНИЈА,АУ,FR,GE,RU Од Epacket,тоа ќе потрае околу 10-20 работни дена Тајланд,Jap,Кореја,МОЈОТ Страна на кина мали Парцели Пост,тоа ќе потрае околу 15-25 работни дена Другите Европа Земјата и азија земја Од кина Мали Парцели пост,тоа ќе потрае околу 15-25 работни дена Северна Америка од Страна на Кина мали парцели пост,тоа ќе потрае околу 20-40 работни дена
3.

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Garters
Материјал:
Акрилик,Најлон
Бренд Име:
lOWOSAiWOR
Број На Модел На:
IBF10039
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Состојба:
Новиот Дизајн Свадба Жартиера
Големина:
Many size pls refer our size chart
боја:
Бела Протегала Чипка Намали
Материјал:
Rhinestones applique,имитација бисер,чипка
Стил:
Европа
Име:
свадба жартиера поставува
За:
свадба жартиера
Пакување:
1pcs свадба жартиера во една кутија

Најдобри понуди

Полиестер Тело Подигнат Поставите Секси Црна Пол Танц Ропство Долна Облека Фетиш Отвори Градите Кафез Bralette+Прилагодливи
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Полиестер Тело Подигнат Поставите Секси Црна Пол Танц Ропство Долна Облека Фетиш Отвори Градите Кафез Bralette+Прилагодливи

Драги пријатели,добредојдовте на Тина Подигнат Продавница !!!pls уживајте во вашата шопинг време!Pls Инфор�

DEN 427.00 533.28