• Обновено
10 Пара XT90 Батеријата Конектор Сет 4.5 мм Машки Женски Злато Позлатен Банана Приклучок

10 Пара XT90 Батеријата Конектор Сет 4.5 мм Машки Женски Злато Позлатен Банана Приклучок

Buyers rating:
DEN 551.52

Залиха


10 Пара XT90 Батеријата Конектор Сет 4.5 мм Машки Женски Злато Позлатен Банана Приклучок
Карактеристики :
Заштитени за да се избегне shorting и обратна поларитетот
Половина отворен крај, полесно за заварување.
Одговараат за 90-120 A тековната апликација.
Метал конектор големина : 4.5 мм
Пакет големина : 10 * 10 * 2cm / 4 * 4 * 0.8 во
Пакет тежина : 138 g / 4.9 оз
Пакет листата :
10 * XT90 Машки конектор
10 * XT90 Женски конектор

Основни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
Hoenvesta
Број На Модел На:
XT90 Жолта Батеријата Конектор
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
Технички параметри:
Вредност 2
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Алатка Материјали:
Сечење
За Возило Тип:
Авионите
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди