• Обновено
Kpop Хип Надеж Лав Со Кристално Циркони Pendant Ѓердан Жени Мажи Злато/Сребрена Боја Pendent Ѓердан Нови Накит P164

Kpop Хип Надеж Лав Со Кристално Циркони Pendant Ѓердан Жени Мажи Злато/Сребрена Боја Pendent Ѓердан Нови Накит

Buyers rating:
-50 % DEN 312.00
DEN 623.04

Залиха

Добредојдовте на провери и нарачки.
Нарачки ќе бидат испорачани во 12-36 часа по уплатата.
Дестинација
Бесплатен Превозот политика
Сад
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Руската Федерација
Бесплатни Пост Воздух Mail
$30-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни EMS
Бразил
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express. Ви благодарам многу! Ние сме мода накит фабрика, со повеќе од 10 години на дизајн и производство на искуства во индустријата за накит, лоцирање во близина на Гуангжу, Кина.
крајот Хип Надеж Лав Со Кристално Циркони Pendant Ѓердан Жени Мажи жолто Злато/Платина Позлатен Pendent Ѓердан 2016 Година Нови Накит P1946
Крстот Ѓердан Класичен Дизајн Ѓердани & Приврзоци
Стил : мода накит pendant ѓердан
Материјал : еколошки бакар, жолто злато позлатен, платина позлатен
Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека
Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок
Подарок за : девојка / жена / мајка / момче пријател / маж /татко
Состојба : 100% сосема нов, одлична занает
Пакет Содржина : 1 pendant 1chain, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка (подарок).
Ако има било какви прашања, барања или предлог за нашите производи, ние сме многу среќни што можете да не контактирате преку е-Маил, Trademanager или само да ни оставите пораките во вашата нарачка.
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена.
Почитувани купувачи, ние сме одговорни за цел додека не го добие тоа, се гарантира вашиот нула ризик купување искуство тука.Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена откако ќе го примиле нарачки, ве молиме бидете сигурни дека производите се во orginal состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
P164
Стил:
Класичен
Бренд Име:
Kpop
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кубен Циркони
Класа:
Висок квалитет
is_customized:
Yes
База материјал :
Животната Средина Бакарни Легури
Без Никел:
Yes
опции:
Злато/Сребрена Боја
Повод:
Ангажирање /Годишнината /Партија /Подарок
Поддршка На Големо:
Да, Поголем Цел, Повеќе Попуст, Контактирајте Со Нас
Должина На Синџирот :
50cm+5cm

Најдобри понуди