• Обновено
За Jeep Cherokee 2014 2015 ABS Хром Автомобил Внатрешна Задното Седиште Вода Чаша Носителот Залив Трим Decoreation Внатрешни Додатоци

За Jeep Cherokee 2014 2015 ABS Хром Автомобил Внатрешна Задното Седиште Вода Чаша Носителот Залив Трим Decoreation

Buyers rating:
-10 % DEN 864.00
DEN 959.52

Залиха


За Jeep Cherokee 2014 2015 ABS Хром Автомобил Внатрешна Задното Седиште Вода Чаша Носителот Залив Трим Decoreation Внатрешни Додатоци Објект Спецификација Бренд : Не-Брендирани (По Пазарот) Fitment : За Jeep Cherokee 2014 2015 Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Висок Квалитет Тројно Хром Позлатен ABS Пластика Пакет : 1pcs/set Лесно инсталирање. Со 3 M двојно двострано автомобилската лента на задната страна на објектот. Водоотпорен , Никогаш нема да Избледи и ' Рѓа. Инструкции за инсталација Чекор 1 Исчистите површината која објектот е да се применат, го осигурале сува и слободен од сите масло, greasa и восок. Чекор 2 се Утврди точната локација на објектот. Чекор 3 Отстранете заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. Чекор 4 не се движат на објектот или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата. Известување Клиенти на Русија ве молиме оставете ги вашите име и презиме со 3 англиски зборови. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay. Ако не, да не информирате. Било прашање за производот ве молиме c ontact со нас . Имаат убав ден за сите корисници ! : )

Основни карактеристики

Бренд Име:
TOMEFON
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
За Jeep Cherokee
Објектот Висина:
10cm
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Тежина:
0.2kg
Модел Година:
2014 година 2015 година
Име На Модел:
800901
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
20cm
Објектот Ширина:
10cm
Тип На Објект:
Хром Стил

Најдобри понуди