• Обновено
Љубовта Телевизија Училиште Идол Проектот Nico Yazawa Chiffon Tee Фустан Униформа Облека, Аниме Cosplay Носии

Љубовта Телевизија Училиште Идол Проектот Nico Yazawa Chiffon Tee Фустан Униформа Облека, Аниме Cosplay Носии

Buyers rating:
-7 % DEN 969.00
DEN 1041.60

Залиха

Во нормална состојба, стоката ќе се доставуваат во рок од 37 работни дена по превозот.
Жалба
Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да се јавите Aliexpress.
Големина : S/M/L/XL/Една големина
Ако изберете една големина,ве молиме кажете ни ја вашата висина,тежина,половината,биста,хип големина информации за сопствени големина
Боја : како на сликата
Материјал : Chiffon&Памук
Пакетот Вклучува : Фустан+Neckwear++Ракавици+Headwear+Порибување
shipping Policy
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO . Ние ќе ги одговори сите прашања на најдоброто од нашата способност. Треба да имате било какви прашања, ние го поздравуваме вашиот e-mail да разговараат во понатамошни детали.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.
Парцели во Задоцнување : Ако парцела одложена во превозот (повеќе од 20 дена од датумот на испраќање), ве молиме контактирајте со нас преку трговија јасли .
КУПАТ ПОВЕЌЕ, СПАСИ ПОВЕЌЕ-ПРЕВОЗОТ ПРОМОЦИЈА
Ние надградба на превозот метод да се Изразат услуга atomically ако вашата нарачка вкупно повеќе од 200. И купувачот ќе се одговорни за враќање на трошоците.0 ДОЛАРИ, вклучувајќи ги комбинираат превозот надомест.
Политика На Враќање
Се враќа ќе биде прифатена само ако некој објект е грубо погрешно или примени во грешка или оштетена состојба во 14 дена.
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена. Вашата помош и разбирање ќе бидат високо ценети.
Факултативна Превозот Методи
Ако сакате побрзо превозот и како да се користи Експрес сервис како EMS, UPS-от, DHL, TNT, FEDEX, ќе им понуди конкурентна цена со попуст, ве молиме контактирајте не за понатамошни информации.

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, One Size
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Компоненти:
Фустани
Бренд Име:
НА COS СВЕТОТ
Број На Модел На:
cc-50
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Nico Yazawa
Материјал:
Chiffon&Памук

Најдобри понуди