• Обновено
10piece МЕТАЛ Злато на Ѕвонење Затка го Вклучите Кабелот не се Заклучи на Drawstring Запира Затворач Копчето за Шиење Додатоци NK144

10piece МЕТАЛ Злато на Ѕвонење Затка го Вклучите Кабелот не се Заклучи на Drawstring Запира Затворач Копчето

Buyers rating:
-15 % DEN 326.00
DEN 383.52

Залиха

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес. Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, торба, капи, итн. Идеален за Шиење, накит одлуки, scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки, кукли, лакови за коса,подароци, кеси,свадба, да се облекува, занаети, ремени, капа декорација,итн. Спецификација (приближно) : Материјал : Метал Големина : Прибл.17mm висина x 15mm ширина се Должи на рачно изработени за шиење,големина може да се разликува од еден до друг околу 0.3~0.5 cm Боја : Тон Злато, Сребро Тон Пакет се Вклучени : 1 X 10 копчиња за шиење

Основни карактеристики

боја:
Сребрен Тон, Злато Тон
Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Цинк Легура
Копчето Тип:
Snap Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
Шиење Затка NK144
боја:
Злато На Ѕвонење
Големина:
Approx.17mm height x 15mm width
Тип:
шиење Затка
Шиење Затворач:
Yes

Најдобри понуди