• Обновено
100 Компјутери Нови DK-19 Гума Камера Eyecup Око Парче За NIKON D2X D2H Д3 D3S D3X D4 D4S D700 D800 D800E Висок Квалитет

100 Компјутери Нови DK-19 Гума Камера Eyecup Око Парче За NIKON D2X D2H Д3 D3S D3X D4 D4S D700 D800 D800E Висок

Buyers rating:
-30 % DEN 2049.00
DEN 2927.52

Залиха

А Т или други Даноци).
Превозот
Ние сме среќни да се прифати наредби од Европа, Северна Америка, Australasia, и други земји, одредени земја ограничувања може да се применат. Толку повеќе ќе ви ги купите, пониска цена ќе добиете.
КУПАТ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ.
Ве молиме овозможи до 48 часа подготовка за превозот, иако обично испратите објектот во рок од 72 часа по исплата потврди.
Се врати превозот надомест бидат одговорни од купувачот. Тоа е 3rd партија производство на компатибилни со. Во повеќето случаи на превозот, нема никој должност по кредити.
100 Компјутери Нови DK-19 Гума Камера Eyecup Око Парче За NIKON D2 X D2 H Д3 D3 S D3 X D4 D4 S D700 D800 D800 E Висок Квалитет
Оваа DK-19 Гума Eyecup За Nikon, овозможува поудобно гледате низ камерата е пронаоѓачот на изглед, особено за eyeglass wearers.
Пратката ќе бидат испратени до вас од страна на Регистрирани Воздухопловната дека обично трае 12 или 25 работни дена (викенд не е вклучена) да ја испорача на вашите раце.
Помалку скитници светлината влегува во пронаоѓачот на изглед и помалку разгореа, појасна слика со кој да го сочинуваат вашиот шут е предвидено.
Comparible Со :
За NIKON D2 и Д3 dslr фото серија, D4, Д3, D3 S, D3 X, D700, D800, F6, F5, F4, F3 HP
Answer : ___________________________ Note : Оваа ставка не е производство од Nik-на.
Пакетот Вклучува :
100 компјутери x Замени Eyecup за DK-19
Плаќање
Можете да платите со Money bookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички.
Ние не ќе биде одговорен за објектот загуба поради погрешно или undeliverable адреса.Во меѓувреме ве Молиме да ни кажете што дефектот е,да се елиминира несоодветното користење.
Купувачот МОРА да ги плати во рок од 5 дена.
Услуга На Клиентите
Ние одржување на високи стандарди на одлични се бори за 100% задоволството на клиентите.

Основни карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
DK-19 Гума Камера Eyecup
Бренд Име:
ikacha
Модел:
DK-19 Eyecup
се применуваат:
За NIKON D2X D2H Д3 D3S D3X D4 D4S D700 D800 D800E

Најдобри понуди