• Обновено
За Хонда, CR-V CRV Одговара Crosstour Одисеја 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 Задните Видите Обратно Паркинг Камера Монитори

За Хонда, CR-V CRV Одговара Crosstour Одисеја 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 Задните Видите Обратно

Buyers rating:
-20 % DEN 480.00
DEN 599.52

Залиха

4 GHz Приемник со 1,5 метри кабел
GPS Предавателот Приемник Безжична Камера Пакет се Вклучени :
Една камера.4 GHz Предавателот со 1,5 метри кабел
Еден 2.Добредојдовте на масовно купување!
ќе имаме подобра цена за стари клиенти и wholesales.
На еден општ прирачник.3 инчен пати следење
5 инчен пати следење
5 инчен забавува за инсталација начини на следење
Безжичен Комплет AV влез :
Безжичен USB Комплет и 2,5 mm Џек текст :
Стандард wired :
Паркинг кутија :

Важна Забелешка :
Почитувани купувачи,ве Молиме мора да се провери на камерата големина и изглед пред да поставите цел,
види дали може да се вклопи во вашиот автомобил табличка светилка место големина и изглед!
Бидејќи истиот автомобил модел во различни земји може да има некои разлики,
ве молиме проверете ја камерата големина и да се споредат инсталација на вашиот автомобил внимателно за да се избегне грешка.0 Vpp композитен видео во 75ohms
Тековната Потрошувачка : Max.

Основни карактеристики

Напон:
12V
Бренд Име:
Fongent
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Жица или Безжично:
Жица,Безжични
Материјал Тип:
ABS
Должина на Видео Кабел:
6M
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Предната Страна,Додатоци
Ноќ визија:
Поддршка Ноќ Визија
Водоотпорен:
Поддршка Водоотпорен
Работна околина:
-40 степен centigrade до +80 степен centigrade
како широк е приказ на агол:
многу широк, речиси 170 Степен
Видео излез:
РКА/4 Pin Din, 1.0 Vpp композитен видео во 75ohms
Резолуција:
480 TV линии (Enhanced) 648*488 Пиксели
Минимална Осветлување:
0.3 Лукс (ден), 0Lux (со IR)
Посебна функција:
Авто Бела Blance, AGC, Светлото Надомест
избори за Безжични и Жичани:
Безжични и Жичани за избор на
Безжичната:
AV / Џек текст за Избор на

Најдобри понуди