• Обновено
Го прилагодите телефонот случај за мото М Z2 Z X игра X2, X3 E Е2 E3 Моќ 2017 3D пластични мобилен покрие школка Прилагодена за мото X Z E M G

Го прилагодите телефонот случај за мото М Z2 Z X игра X2, X3 E Е2 E3 Моќ 2017 3D пластични мобилен покрие школка

Buyers rating:
DEN 528.00

Залиха


Стил : Монтиран Случај.
Драг Пријател,
Ова е личен мобилен телефон случај :
1, ве Молиме Испратете ни висока јасна слика.
Произведе Капацитет : 3000 компјутери/ден. 3, трговија на Големо цена добредојдени.
7, Голем попуст од DHL/Федекс/UPS/ТНТ/EMS/Epacket/USPS/HK ПОСТ/сингапур Пост/Кина Пост/Swiden Пост .
Дизајн : на Клиентите им обезбеди.com Центар за Масажа кој ја Напушти Масажа со кликнете "контакт сега" Трговија менаџер испрати масажа со кликнете на "Chat Сега" Цел Масажи ја Напушти масажа со кликнете на "ред детали" Whatsapp +86 18503039101 (Алис) +86 18665377595 (Carl)
.
Го прилагодите телефонот случај за мото М Z2 Z X игра X2, X3 E Е2 E3 Моќ 2017 3 D пластични мобилен покрие школка Прилагодена за мото X Z E M G
Краток Вовед :
Бренд Име : Дали dower/сон направи
Материјал : hight квалитетна Пластика.
4, Ние користиме високо квалитетни 3d пластични сублимација печатење случај,сликата никогаш нема да избледи надвор.
Нашиот производ Describtion :
1, 3d топлина сублимација : брзо печатење на хард пластични случај со слика целосно покриени случај.
Нашата предност :
1, Прилагодите мобилен телефон случаи со 1 дизајн 1 парче.
5, УВ светлина : Брзо печатење на слика на тврд пластичен сјај случај или меки sillicon сјајот случај.
2, 2d подлога топлина сублимација : брзо печатење на сликата на задната страна на хард пластични случај или меки sillicone случај.
дали dower телефон случај прилагодите
Драг Пријател,
Ви благодариме за посета на нашата фабрика во продавница
Нашата фабрика почна да се прилагодите варира мобилен телефон случаи од 2010 година.
2,големина на слика подобро во врска со висина : диви=2 : 1 3, Ние користиме високо квалитетни 3d пластични сублимација материјал.
Функција : Совршено Proctect телефон од шок, гребнатини, абразија, нечистотија и други опасност.

Основни карактеристики

Материјал:
За мото x се игра, За мото X3, За мото X2, За мото X 2017, За мото X, За мото Е, За мото Е2, За мото E3, За мото E3 Моќ, За мото Z2 се игра, За мото Z2, За мото Z Игра, за мото z, За мото M
Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
сопствени 3d пластични случај
Компатибилен Бренд:
Motorola
дизајн:
Plain,Exotic,Animal,Vintage,Matte,Jewelled,Geometric,Glossy,Cute,Patterned,Business,Abstract,Sports,Metallic,Цитати & Пораки,Транспарентна
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
дали dower
Големина:
fit for moto z z2 play x x2 X3 2017 E E2 E3 power M
Тип:
прилагодено/personlized/DIY/направи свој
MOQ:
1 парче/image
дополнителна услуга:
1 парче капка превозот бесплатно
Печати Занает:
топлина сублимација
Материјал:
Пластични
боја:
Бела
каде да ги испечатите вашите слики на:
3d full печатење
Фабрика цена:
Yes
комерцијални експрес сервис:
DHL/федекс/ТНТ/UPS/Aramex/град-линк/EMS
стандард на превозот услуга:
epacket/Хонг Конг поштенски парцели

Најдобри понуди