• Обновено
S/6Xl Женска Краток Дел Имитација Фокс Крзнено Палто Кожа Комбинација Јакна Arge Големина Faux Крзнени Палта Човек-Направени од Крзно Outwear K577

S/6Xl Женска Краток Дел Имитација Фокс Крзнено Палто Кожа Комбинација Јакна Arge Големина Faux Крзнени Палта

Buyers rating:
-17 % DEN 1992.00
DEN 2399.52

Залиха

Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, ако навистина сакате да добиете елементи брзо, ве молиме изберете друга побрзо превозот начини, како што се ЕМС или DHL наместо Кина Пост. тоа е Азија големина и помали од НАС,Ау,Европа и Russion големина,ве молиме изберете големина поголема големина од вашата редовна големина,пред да се направи нарачката,ве молиме да се измери вашата големина информации јасно ,usally изберете биста е 8-10cm поголеми од вашите голи биста. Немојте да се грижите за вашите пари, затоа што се уште е заштитена од Плаќање ЗАЧУВАМ пред да ја потврдите вашата цел. Можеби постои мал пад на крзно . Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.Ако имате некои прашања,ве молиме контактирајте со нас во секое време. Време на испорака за сите меѓународни пратки не можат да се оцени правилно се должи на разликите во царинската расчистување време во одделни земји, ако не го добиете вашиот објекти кога датум на испорака ќе биде завршена, ве молиме контактирајте ме за да се прошири датум на испорака наместо ставање на спор, ви благодариме. Спореди детали големини со твое, ако не се сигурни за големината на маса,можете да ни кажете вашиот вистински димензии,а ние ќе ви ги даде предлог. Ако не можете да ги пратите, ве молиме контактирајте со нас слободно пред да се стави на спор, ви благодариме. Сосема нов висок квалитет Забелешка : 1. Плаќање : да ја прифатиме alipay тука. Враќање : 12 месеци Гаранција. Ако ти е гајле тоа,ве молиме да не се направи ред, и тоа не е причина на отворениот спор. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. И ние може да не падне превозот без нашите било какви информации во пакет. боја на крзно јакна е можеби малку се разликуваат во самиот објект, но стилот е иста.

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Крзно & Faux Крзно
Материјал:
Faux Крзно
Sleeve Должина(cm):
Девет Квартал
Јака:
О Деколте
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Тип:
Тенок
Бренд Име:
JMprobe
Стил:
Повик
Облека Должина:
Краток
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Декорација:
Никој
Стил:
Моден Тенок Крзно
Sleeve Стил:
Редовни

Најдобри понуди