• Обновено
Виткање Повлече со себе Алуминиум легура се справи со коли Виткање Преносни Рака Камион Багаж Приколка Супермаркет Шопинг Количка

Виткање Повлече со себе Алуминиум легура се справи со коли Виткање Преносни Рака Камион Багаж Приколка Супермаркет

Buyers rating:
DEN 4800.00

Залиха

Материјал : алуминиум легура + акрилна пластика Тркала : молчи тркала + 360° универзална тркала Големина : развој на големината : 99 * 40 * 27.5 cm Виткање големина на : 52 * 36 * 13 cm Нето тежина : 2.16 KG


Основни карактеристики

Тип:
Мебел Рициново

Најдобри понуди