• Обновено
HSP 1/10 1/8 РК Автомобил 1.2 V 1800MAH Батерија Стартер AC Полнач за Гас Нитро Силата на Моторот Бесплатен Превозот

HSP 1/10 1/8 РК Автомобил 1.2 V 1800MAH Батерија Стартер AC Полнач за Гас Нитро Силата на Моторот Бесплатен Превозот

Buyers rating:
DEN 458.88

Залиха


Клиентите совети -ви Благодариме за читање и трпение.Ве молиме проверете за производи и пакет кога ќе ја добијат.Можете да го прочитате User Manual (рачно) или прашајте нè за помош. -За Големо Цена : Можете да не контактирате за да се преговара за цената. Ние сме добавувачи на сила.Добредојдовте на истрага. -Постојат некои производи податоци и слики може да биде корисно. -Ве молиме да ни даде пет-ѕвезда фалат Ако сте задоволни со квалитетот на производот или услугата. Ви благодариме.
Карактеристики :
Потребни Сјај Plug Igniter за Гас R/C
Погоден за 1/8,1/10,1/16 Скала Гас Нитро Напојува R/C
Спецификации :
Палење на Батеријата : 1.2 V 1800m Ah
Сјај Приклучокот На Полначот На Батеријата :
Излез : 3 V
Текст : 230-240 V 50 Hz
Пакет Содржина :
1 x 1.2 V 1800m AH Батерија Сјај Plug Igniter
1 x Сјај Приклучокот на Полначот на Батеријата

Основни карактеристики

боја:
сина, портокалова
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Хеликоптери
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Бренд Име:
Nartor
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Композитен Материјал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Полнење На Батеријата Единици
Број На Модел На:
1/10 1/8
Надградба На Делови/Додатоци:
Батерија
РК Делови и Accs:
Батерија

Најдобри понуди