• Обновено
Заштита на Случај за Q90 Силикон Pendant со Прашка за DF25 Q80 Q528 Види Бенд Рака за Дете Smart Watch Симпатична Зајакот Заштита на Случај

Заштита на Случај за Q90 Силикон Pendant со Прашка за DF25 Q80 Q528 Види Бенд Рака за Дете Smart Watch Симпатична

Buyers rating:
-20 % DEN 206.00
DEN 258.24

Залиха


4861490662229590
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и
5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или
услуги,ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да
решавање на било какви проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Ние обезбедуваме бесплатен 30 ДНЕВНА ГАРАНЦИЈА за оваа точка .
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.
Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку Alibaba.com's центарот
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Чекор 3) Овластување да се вратите на објектот ќе се издаде
Чекор 4) Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање
*Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.

Основни карактеристики

боја:
Сина, Розова
Функција:
Одговорите На Повик,Бирање, Повик,Passometer,Повик За Потсетување,Порака За Потсетување,Спиење Tracker,Притисни Порака
Јазик:
Англиски
Бренд Име:
Deest
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Апликацијата Возрасна Група:
Дете
Тип:
види рака
Функција:
Одговорите на Повик,Бирање, Повик,GPS Tracker Види
Компатибилност:
Сите Компатибилен

Најдобри понуди

1 x 18 mm СТП КОЖА види бенд црвена 10
  • Обновено
Оценка на клиентот:

1 x 18 mm СТП КОЖА види бенд црвена 10

Во случај на дел недостасува или дел од скршени, ве молиме да не информирате во рок од 2 дена од денот на п

DEN 49.92
1 x 20 mm Силикони види бенд Пурпурна 08
  • Обновено
Оценка на клиентот:

1 x 20 mm Силикони види бенд Пурпурна 08

Исто така,ние може да се испрати на стоката со ЕМС / ТНТ експрес,превозот цена, ве молиме контактирајте с�

DEN 49.92