• Обновено
HAOBA Силикони Анти-Шок Заштитник Случај за Apple Види 38mm 42mm Мека Корица Школка Торбичка Ракав за Apple Види Серија 1/2/3

HAOBA Силикони Анти-Шок Заштитник Случај за Apple Види 38mm 42mm Мека Корица Школка Торбичка Ракав за Apple Види

Buyers rating:
-23 % DEN 177.00
DEN 229.44

Залиха


HAOBA Силикони Анти-Шок Заштитник Случај за Apple Види 38mm 42mm Мека Корица Школка Торбичка Ракав за Apple Види Серија 1/2/3
Функција :
100% Сосема нов и висок квалитет!
Случај маска за заштита на Apple се види од Нула, Испакнатини и Валкан
Материјал : Силикон
Погоден за Apple Види Серија 1/2/3
Пакет листата :
1* Силикони рамка случај за Apple Види Серија 1/2/3 ( Не се види )
Обрнете Внимание На :
Поради вашата различни следи поставување и осветлување, сликата може да има некои боја разлика од вистинската точка. Но, ние гарантираме дека стилот е ист како на сликата покажува. ви благодариме и ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.

Основни карактеристики

боја:
Црна, црвена, Црна, зелена, Црна, бела, Сива зелена, Бела розова
Големина:
For 38mm, For 42mm
Бренд Име:
HAOBA
Тип:
Случаи
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Компатибилност:
ios
Функција:
За Apple види Заштитни Случај
Јазик:
За Apple Види Серија 1/2/3
Употреба:
За Apple види
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Ултра-тенки
Погоден за:
За Apple Види 38/42mm
Стил:
заштитни случај за apple види

Најдобри понуди

1 x 12mm СТП КОЖА види бенд кафе 08
  • Обновено
Оценка на клиентот:

1 x 12mm СТП КОЖА види бенд кафе 08

повеќе квантитет може да добие повеќе попуст!Цената И Referrence Превозот ЦенаНие сме ГОЛЕМО од кина,и може д

DEN 69.12
1 x 18 mm СТП КОЖА види бенд црвена 10
  • Обновено
Оценка на клиентот:

1 x 18 mm СТП КОЖА види бенд црвена 10

Во случај на дел недостасува или дел од скршени, ве молиме да не информирате во рок од 2 дена од денот на п

DEN 49.92
1 x 20 mm Силикони види бенд Пурпурна 08
  • Обновено
Оценка на клиентот:

1 x 20 mm Силикони види бенд Пурпурна 08

Исто така,ние може да се испрати на стоката со ЕМС / ТНТ експрес,превозот цена, ве молиме контактирајте с�

DEN 49.92