• Обновено
8.3*13.8 CM Смешно Цртан филм Мачка Автомобил Прозорец Декорација Налепници Кул Животни Автомобил Налепница Црна/Сребрена C4-0639

8.3*13.8 CM Смешно Цртан филм Мачка Автомобил Прозорец Декорација Налепници Кул Животни Автомобил Налепница Црна/Сребрена

Buyers rating:
-41 % DEN 48.00
DEN 81.12

Залиха

Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Понудата Со Доверба!.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време.
Ставете Алатки : C несклонен, Scraper или Кредитна Картичка. Генерално може да достигне 20 до 60 дена. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации.Во случај на услови, може да умерена греење, за да се обезбеди дека налепница може да биде подобро и повеќе цврсто се држат во автомобил тело.Потоа ставете по повтори стружење и притискање, потоа полека ја раскинам транспарентен филм. Забелешка : ве Молиме перење на вашиот автомобил во 2-3 дена, ви благодариме!
Превозот :
1.Горниот слој е транспарентен пренос на филмот, средниот слој е главното тело, на дното е на дното филм.8 CM Смешно Цртан филм Мачка Автомобил Прозорец Декорација Налепници Кул Животни Автомобил Налепница Црна/Сребрена C4-0639
Овој производ е составен од три дела.Ве молиме бидете сигурни да го залепите позиција и полека паста, нанесете во исто време, ве молиме да користите алатки за налепница стружење станот, Додека филмот биле урната. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.(Кога купувачот наредби за помалку од $7.Притиснете солза филм по налепница, До рамен,Не дозволувајте автомобил налепници и се било физичка поделба или изданија.Ќе автомобил тело се чисти, и да се задржи автомобил на телото да се исуши.) За Нас не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YOJA
Налепница Сместување:
прозорецот
Име На Модел:
C4-0639
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
8.3cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Цртан филм
Модел:
Animal Моделот
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
13.8cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Винил
боја:
црна/сребрена

Најдобри понуди