• Обновено
2X Бесплатен Превозот Компатибилен Fuser Thermistor за Kyocera KM6030 KM8030 TASKalfa 620i 820

2X Бесплатен Превозот Компатибилен Fuser Thermistor за Kyocera KM6030 KM8030 TASKalfa 620i 820

Buyers rating:
DEN 720.00

Залиха

Ако не го добиете вашиот парцела во рок од 30 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Негативна повратна информација не е најдобар начин да го реши секој проблем.
(Идеално, ќе го стори тоа.
Тоа е предвидено од страна на превозникот, државни празници, и може да се разликуваат со пакет и дестинација. Ние ќе ви одговори што побрзо.Тоа треба за 15-60 дена.

Основни карактеристики

Бренд Име:
HAIPING H
Број На Модел На:
KM6030 KM8030 TASKalfa 620i 820
is_customized:
Yes
квалитет:
Добар квалитет
Функција:
компатибилен нови
испорака:
Може да се следат
Пакет:
Неутрален Пакување
Објектот:
Fuser Thermistor

Најдобри понуди