• Обновено
Моден дијамант копчиња кристално стакло фиока knob се повлече сребро кујната кабинет се справи со хром салон шкафот мебел knob

Моден дијамант копчиња кристално стакло фиока knob се повлече сребро кујната кабинет се справи со хром салон

Buyers rating:
DEN 2064.00

Залиха


1 MOQ од 1 парче, инвентар соодветни, нормално, ние може да организира пратка во рок од 3-7 работни денови. За далечински области, дополнителни превозот цената ќе биде : 20-45 Ние само задолжен да ги избришете обичаи во кина.
Плаќање & Испорака & Гаранција & По продажба на услуги
1) плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам како што е подолу :
Ние само ја добиете вашата исплата откако ќе се потврди на нашите производи.
4) По продажба на услуги
1. Нашиот народ секогаш ќе ви ги ажурираат на стоки во транзит во време и да се одговори на вашите прашања и прашања во рок од 24 часа Ние брод на објекти во светот, Ние ќе брод предмети во рок од 3-7 работни дена по расчисти исплата.Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби. Buyer Protection
. Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
Превозот метод
Обично
Бразил
Epacket
7-15days
/
Кина пост се регистрирате mail
15-60 дена
Можеби >60days
EMS/Федекс/UPS/DHL/ТНТ
5-10day
5-15days
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас преку е-mail
2.
Опис На Производот :
Точка Бр : SJ199
Материјал : Висок Квалитет на Цинк Легура Со кристално стакло
Завршувањето на : Светла хром /сјајна сребрена
Дијаметар : 32-милиметри
Heigh : 42mm
Завртки : М4*22mm*1pcs со 1 buc Knob
Производот Се Покаже :
Производи за пакување
За нас :
Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години. Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета.

Основни карактеристики

Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Стил:
Модерна
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
SJ199
Теренот-ред Спецификации:
1 Дупка
Материјал:
цинк+кристално стакло
По завршувањето:
светла хром .сјајна сребрена

Најдобри понуди

20Pcs H5PS1G63EFR-S6C H5PS1G163EFR нови
  • Обновено
Оценка на клиентот:

20Pcs H5PS1G63EFR-S6C H5PS1G163EFR нови

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цен

DEN 1337.00 1407.84