• Обновено
BMT DHL ПРОЗОРЦИ 100pcs/многу Foxc Фабрика Батеријата 0 циклус 1560mAh Батеријата на iPhone 5S замена BMTI5SFFB

BMT DHL ПРОЗОРЦИ 100pcs/многу Foxc Фабрика Батеријата 0 циклус 1560mAh Батеријата на iPhone 5S замена BMTI5SFFB

Buyers rating:
DEN 35201.28

Залиха

Harding работат тимски член. Сите наши членови резервни no напори во обезбедувањето на понудата на висок квалитет на батерии. Но, во случајот на управување со проектен циклус одбор пропушти мерка IC , тоа не може да се контролира електрична струја правилно тоа е зошто некои клиенти се жалат на енергија се троши толку брзо. Не било reconnected знак од мобилен на управување со проектен циклус и flex кабел. Батеријата е квалитетот на нашите сè. Во овој случај клиентот мора да научат како да ги разликуваат батеријата е PCB одбор за квалитет, во спротивно може да мислев дека сите батеријата е иста. Клетката (батеријата core)
2.
===================================================================================================================
ABC знаење мора да знаете за мобилни батеријата :
Во основа, мобилни батеријата е комбинација од три делови :
1.
А добри перформанси на батеријата зависи од двете мобилен и заштита одбор.
BMT главно се продаваат под различни квалитетни видови за 5 S :
No.
- Секогаш Тука за Било која од Вашите По Продажбата на Проблемот. QR код за грб на батеријата може да биде скенирање. Секој Батеријата има различни серии num, QR код на задната страна од батеријата може да се скенира од i-nigma(СТАН). Секој вистински батеријата има различни серии num на грб. 3 () произведени во 2017, собрани со ниво PCB одбор.Semifinished батеријата е да земете сеопфатна инспекција со Texas instruments софтвер. Тексас Инструмент дизајн на ПРОЦЕСОРОТ за i Phone батеријата, затоа Тексас Инструмент батеријата софтвер за управување е најдобриот една за тестирање.
Купи Сега !
Вашите Клиенти се допаѓа !
. - АА Квалитет
No.
Некои Слики од шоу :
Она што тие велат ?


Како Ние Ќе Ви Помогнеме ?
- 4 Години Ангажман во Делови и прибор поле.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
BMTI5SFFB
Капацитетот на батеријата(mAh):
1301mAh-1800mAh
Квалитетот сертификација:
CE,УЛ
Apple Модел:
Iphone 5s
Компатибилен Бренд:
apple
Бренд Име:
Bamyoyo
Оригинал или Не:
Компатибилен

Најдобри понуди