• Обновено
DSTE NP-W126 np-w126 Камера Батеријата Со LCD Двојна USB Батеријата е Полнач за Fuji HS50 HS35 HS33 HS30EXR XA1 XE1 X-Pro1

DSTE NP-W126 np-w126 Камера Батеријата Со LCD Двојна USB Батеријата е Полнач за Fuji HS50 HS35 HS33 HS30EXR

Buyers rating:
DEN 1439.52

Залиха

7 V L 1000m A x1 500m A x2 H 1500m A x1 x2 800m A
USB Излез : 5 V-2100m A
Полначот Карактеристики :
1.
(Викенди и државни Празници ќе бидат 48 часа)
Ние Обезбедуваме 1 година гаранција.
Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање
* Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку порака
* Ние ќе одговор на вашето барање во рок од 24 часа.
Драг пријател :
Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме. Превозот со авион mail доаѓаат со песна Нема Големо купувачот се Комбинираат превозот попусти, Со цел да се обезбеди добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз,
ние ќе го пријават како "Подарок", со ниска вредност.
Компатибилен Камера/Видео Камера Модели :
ЗА Fuji : HS50
HS35
HS33
HS30 EXR
XA1
XE1
X-Pro1
XM1
X-T10
X-T2
Превозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата.7 Wh/1900 m Ah
Температурата на работа : од 0 до 40 Степен
Гаранција : 1 Година
Полначот е Вовед :
Модел : DC-LCD-А
Текст : AC 100 V-240 V 50/60 Hz 1500m A(max)
DC 12-24 V 2000m A(мин)
Излезен Напон : DC 4. Враќање Опис
Кога ќе го добиете објект,
ако не ви се допаѓа тоа или не треба, тоа било повеќе,
можете да се вратите до нас во 14 дена откако ќе го добие пакетот,
вие само треба плати се врати превозот надомест,
кога ќе се дојде враќање пакет ќе целосна наплата на вашата исплата.
Овој објект се Вклучени :
1x DSTE Бренд Нова Батерија NP-W126
1x DSTE Бренд Двојна Батерија Полнач
1x НИ Полнач
1x Полнач за во Автомобил
Батеријата е Вовед :
Батерија Тип : Литиум Батерија
Целосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батерија
Излезен Напон : DC 8.

Основни карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
NP-W126
Бренд Име:
DSTE
Употреба:
Камерата
Тип:
батеријата пакет
Тип:
Li-Ion
Составен Тип:
li-ion батерија
Напон:
7.2 V
Нормалните Капацитет:
1900 mAh

Најдобри понуди

Целосна,almaznaya Дијамант Вез,5D,Дијамант Сликарство Црвен камион Колекции,Крстот Бод,3D Дијамант Мозаик,Везана,Занаети,Божиќ
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Целосна,almaznaya Дијамант Вез,5D,Дијамант Сликарство Црвен камион Колекции,Крстот Бод,3D Дијамант Мозаик,Везана,Занаети,Божиќ

Доволно смола дијаманти.Целосна,almaznaya Дијамант Вез,5 D,Дијамант Сликарство Црвен камион Колекции,Крстот

DEN 233.00 338.40
Целосна,Дијамант Вез,5D,Дијамант Сликарство змеј животинско Колекции,Крстот Бод,3D Дијамант Мозаик,Везана,Занаети,Божиќ,подароци
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Целосна,Дијамант Вез,5D,Дијамант Сликарство змеј животинско Колекции,Крстот Бод,3D Дијамант Мозаик,Везана,Занаети,Божиќ,подароци

Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви сл�

DEN 230.00 333.12