• Обновено
трговија на големо 10 насоки 7.5-8мм вистински образован слатководни бисер многу

трговија на големо 10 насоки 7.5-8мм вистински образован слатководни бисер многу

Buyers rating:
-8 % DEN 2870.00
DEN 3120.00

Залиха

ви благодариме.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$55
$35
$28. Имаме Пари Назад за Погрешно & Незадоволни Стока политика! Ние прифаќаме враќа за размена, кредит, или за наплата во рок од 7 дена од денот на објектот примени. ве молиме да се чувствуваат слободни ме праша .99
wy-приклучок-крај
Превозот
Ние обично превозот од регистрирани воздух mail од Кина се земе 7-25days или e Packet испорака од Кина 7-12day брод на САД ) . Ова стандардниот превозот метод ве молиме контактирајте со нас ако не можете да ги добиете над 30 дена поради лошите временски услови или Кинески традиционален фестивали на пример, Пролетниот Фестивал, Фестивалот Фенер ,Кинг Минг Фестивал, Mid Autumn Фестивал, и така натаму, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби и барања, ако ни e-mail, не со негативни повратни информации или спор
ако ви треба други превозот метод ве молиме контактирајте со нас пред вашата исплата. Се сеќавам ни за сите ваши потреби бисер
Повратни информации
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ако сте среќни со нашите производи и услугата, јас навистина би го ценат, ако може да остави добар фидбек по receivement на стоки. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка НСД на 5.
Политика На Враќање
Вашиот задоволителен е многу важна за нас.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе ви даде задоволни одговор. Ако имате било какви прашања и барања. Инаку, или ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас!
За Нас
Кина е дом на слатководни бисери
Ние се постават Hugest база на бисер во Кина.

Основни карактеристики

Објектот Дијаметар:
about 8mm
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Бисер Форма:
Компир
Бисер Квалитет:
AA
Материјал:
бисер
Надворешниот Дијаметар:
7.5-8
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
Q20440
Бренд Име:
ELEISPL
Големина:
7.5-8MM
Обликот:
во близина на компир форма бисер
Стил:
трговија на големо бисер насоки
Бисери Боја:
Бела
Лабава Бисери Материјал:
Вистински слатководни бисер
единица количина:
10 насоки
Должина на влакно:
околу 40cm секое влакно

Најдобри понуди