• Обновено
1 Buc Мода Кристал Rhinestones Косата со Чешел FORSEVEN Злато Сребро Лето Жените Опаѓањето на pin Главата Накит Невестата Коса Додатоци FS039

1 Buc Мода Кристал Rhinestones Косата со Чешел FORSEVEN Злато Сребро Лето Жените Опаѓањето на pin Главата Накит

Buyers rating:
-30 % DEN 200.00
DEN 286.08

Залиха


Бренд : FORSEVEN Предмет Тип : Свадба тиара / Косата со Чешел Материјал : Вештачки Кристал,Цинк Легура Процес : рачно изработени Боја : Злато*Сребро Тежина : 22g Должина : 14cm Ширина : 5cm Прилики : Свадбена/Партија/Матурска / Годишнината Подарок за : Невестата/Деверуша/Божиќ Подарок/Нова Година Еколошки Стандард : Противалергиски, Олово, Никел слободни

Основни карактеристики

Метална боја:
Сребро, Злато
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Тип:
Косата Чешли
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
FS039
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Бренд Име:
FORSEVEN
боја:
Злато&Сребрена
Должина:
14cm
Ширина:
5cm
Тежина:
22g
Моден:
свадба коса, накит
Видови:
Rhinestones Чешел Косата
Cwsto mization:
Да ве Молам контактирајте ме
Жените:
кристал headpiece
Невестата:
Коса Додатоци
превозот:
Бесплатен превозот

Најдобри понуди