• Обновено
Топло Зима Висок Квалитет Формално ОЛ Стилови Шарени Waistcoat Јакни Блејзери Дами Женски Блузи Вест Палто Грб Outwear

Топло Зима Висок Квалитет Формално ОЛ Стилови Шарени Waistcoat Јакни Блејзери Дами Женски Блузи Вест Палто Грб

Buyers rating:
-10 % DEN 1283.00
DEN 1425.60

Залиха


Телефонски број се препорачува за повеќе точни deliery. Ве молиме контактирајте со нас за решавање. Враќање ќе бидат понудени ако акциите не е достапна.
Предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 работен ден по плаќање завршен примени. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако не можете да го добијат тоа по 38 дена.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Блузи
Големина
Рамо
Биста На Половината
должина
S
35
80 68
55
М
36
84 72
56
L
37
88 76
57
XL
38
92 80
58
XXL
39
96 84
59 XXXL 40 60 100 88
Следниве информации за повикување само .
Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна.
Ве молиме да се напомене дека клиентите од ИТАЛИЈА или Бразил, поради вашата земји' строги СОПСТВЕНИ политики за MERCHANDISES од Источна Азија, испорака брзина може да биде во голема мера одложен .
Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена откако ќе го добие.
DOA(Мртов На Пристигнување) или Погрешно Објект ќе бидат понудени на берза.Ние ќе бидат одговорни за resending ќе нови предмети. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ние прифаќаме alipay тука. Објектот мора да се врати неоштетени во оригинална кутија. Ние не може да гарантира пристигнување време.
Купувачот треба да се плати се врати превозот цена.100% Сосема Нов Моден Дизајн За Бизнис Жени Канцеларијата Дама Формално Жените Waistcoat Боја : Црна,Темно Сина,Виолетова Материјал : Полиестер+Spandex Кинески Големина : S, M, L, XL, XXL,XXXL,4 XL
Пакет се вклучени : 1 X Жените Формално Вест Грб
Големина информации
Единица : CM
ве молиме имајте во предвид 1cm=0.

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Spandex,Полиестер
Јака:
V Деколте
Затворање Тип:
Еден Гради
Број На Модел На:
14-П
Декорација:
Копче
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
боја:
Црна,Темно Сина,Виолетова
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен
Големина:
S M L XL XXL XXXL 4XL
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Боја Стил:
Природна Боја
Дебелина:
Стандард
Sleeve Стил:
Плескавици Ракав

Најдобри понуди