• Обновено
Топла година мода секси дами висока пета платформа глуждот чизми, зимски чизми и жените е дебела црна дното чевли

Топла година мода секси дами висока пета платформа глуждот чизми, зимски чизми и жените е дебела црна дното

Buyers rating:
-20 % DEN 3571.00
DEN 4464.00

Залиха


1.САД Големината Не е
т велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.
1. Ве молиме игнорира големина ознака на чевли јазик.Ознаката големина понекогаш може да биде поголем или помал од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески. Ние сме 1 или 2 димензии помали од Европскиот и Американскиот народ.
Answer : ___________________________ Note :
Ниту НИ Големина или ЕУ Големина големина се базира на развојот на долги нозе, па вие само треба точно да се измери долги нозе, а потоа се однесуваат на големината на табелата за да се избере правилната големина. Точно мерење на нога должина е многу важно.

Основни карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Обвивка Материјал:
PU
Бренд Име:
YIZHOULI
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
Висока Пета Чевли
Вратило Материјал:
PU
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Моден Елемент:
Платформа
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пета Тип:
Плоштад пета
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пети Форма:
Круг Пети
Платформа Висина:
7cm И До
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
Модел:
c-002
Со висок :
18cm
Водоотпорен Тајван:
8cm
Пол:
Жените
Кожа Стил:
Мека Кожа
Декорација:
шарм
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Подигнете Тип:
Моден Чизми
Процесот:
Лепило

Најдобри понуди

Нов Краток Посочи Пети Зима Голема Големина Сјајот Пред Чипка Секојдневен Глуждот Чизми За Есен 10 Розова Оптоварување
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Нов Краток Посочи Пети Зима Голема Големина Сјајот Пред Чипка Секојдневен Глуждот Чизми За Есен 10 Розова Оптоварување

Горниот Материјал : Стадото(СТП)Обвивка Материјал : Краток КадифенПета Висина : 8.5 cm / 3.3 инченШирина : 7.5 cm

DEN 2705.00 4226.88