• Обновено
500Pcs Топлина се Смалуваат Жица Заврши Ракав Автомобил Електричниот Кабел Цевка Цевки Полиолефин Капка Брод

500Pcs Топлина се Смалуваат Жица Заврши Ракав Автомобил Електричниот Кабел Цевка Цевки Полиолефин Капка Брод

Buyers rating:
-17 % DEN 67.00
DEN 81.12

Залиха

Материјал : Полиолефин Боја : Црвена+Црна+Жолто+Зелена+Сина Голема колекција на топлина се смалуваат цевки, 1 Дијаметар : 3.0 mm (Прибл.) Должина : 10мм Објект специфики : 100pcs за секоја боја. Овој производ е 2 : 1 се намали соодносот и е и УЛ & АДС уверение за до 600 V @125 Степен Centigrade. Производот е, исто така, Ro HS Согласност. Компактниот проѕирен складирање кутија со лиен се фати за да се спречи spillage како и прегради означени со големина го прави овој корисен елемент за Техничар или Hobbyist работа клупата или комбе. Количина : 500 Pcs Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 500 Pcs x Кабел Цевка

Основни карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Топлина Shrinkable
Материјал:
Полиолефин

Најдобри понуди